Södertälje Katthem & Kattpensionat

En väg till trygghet

Styrelsen består av...

Ordförande: Astrid Åkesson, astrid@sodertaljekatthem.se                    

Kassör:  Anette Haglund, anette@sodertaljekatthem.se         

Ledamot: Per-Erik Österberg, pererik@sodertaljekatthem.se

Suppleant/Sekreterare: Kerstin Resborn, kerstin@sodertaljekatthem.se

Suppleant: Emma Erlandsson, emma@sodertaljekatthem.se

Suppleant: Katarina Gardkvist, katarina@sodertaljekatthem.se

Revisor: Britt-Marie Sjölund

Suppleant: Monica Lindahl

Valberedning: Siv Larsson

                     Felicia Nilsson

 

Ansvarig djurskötare: Tina Bohman, tina@sodertaljekatthem.se

 

 

 

 

 

 

© 2021   Created by Astrid Åkesson.   Drivs med tekniken bakom

Emblem  |  Rapportera en händelse  |  Användarvillkor

Ge bidrag