Södertälje Katthem & Kattpensionat

En väg till trygghet

Styrelsen består av...

Ordföranden: Astrid Åkesson, astrid@sodertaljekatthem.se

                    Paula Boman,  paula@sodertaljekatthem.se

Kassör:  Anette Haglund, anette@sodertaljekatthem.se         

Ledamot: Katarina Gardkvist, katarina@sodertaljekatthem.se

Ledamot: Tony Olsson, tony@sodertaljekatthem.se

Suppleant: Anna-Karin Lilja, annakarin@sodertaljekatthem.se

Suppleant: Inger Ekstrand, inger@sodertaljekatthem.se

 

Verksamhetschef: Tina Bohman, tina@sodertaljekatthem.se

 

 

 

 

 

 

© 2019   Created by Astrid Åkesson.   Drivs med tekniken bakom

Emblem  |  Rapportera en händelse  |  Användarvillkor

Ge bidrag