Södertälje Katthem & Kattpensionat

En väg till trygghet

Styrelsen består av...

Ordförande: Astrid Åkesson, astrid@sodertaljekatthem.se                    

Kassör:  Anette Haglund, anette@sodertaljekatthem.se         

Ledamot: Katarina Gardkvist, katarina@sodertaljekatthem.se

Suppleant: Anna-Karin Lilja, annakarin@sodertaljekatthem.se

Suppleant: Inger Ekstrand, inger@sodertaljekatthem.se

Suppleant: Kerstin Resborn, kerstin@sodertaljekatthem.se

Revisor: Viola Olander

Suppleant: Britt-Marie Sjölund

Valberedning: Siv Larsson och Felicia Nilsson

 

Ansvarig djurskötare: Tina Bohman, tina@sodertaljekatthem.se

 

 

 

 

 

 

© 2020   Created by Astrid Åkesson.   Drivs med tekniken bakom

Emblem  |  Rapportera en händelse  |  Användarvillkor

Ge bidrag